šárka horáková

Vážené dámy, pánové

jmenuji se Šárka Horáková a  téměř 20 let se pohybuji ve světě kadeřnických salonů a  vlasové kosmetiky. Pracovala jsem pro největší vlasovou značku na světě, pomáhala jsem vybudovat největší distributorský řetězec pro kadeřníky. Práce s vlasy mne natolik fascinuje, že jsem se stala i kadeřnicí.

Své zkušenosti a přehled jsem zužitkovala při výběru značky, se kterou pracuji a kterou v České republice i zastupuji, Harologi Stockholm. Jde o unikátní švédskou celostní značku vlasové kosmetiky, která se svým spektrem možností nemá v ČR obdoby (více v záložce  Harologi).

V  posledních dvou letech jsem udělala dvě důležitá rozhodnutí. To první bylo přestěhovat se do Poděbrad, města, které mne uchvátilo svou lázeňskou atmosférou a  to druhé bylo otevřít v Poděbradech vlasové studio, kde najdete unikátní služby a získáte novou zkušenost.

Kromě kadeřnických služeb se specializuji na trichologii (vlasové poradenství), přípravu přípravků na míru Vašim vlasům a vlasové pokožce a také na školení kadeřníků pro značku Harologi Stockholm.

Od února 2016 je součástí týmu Lucie Ševčíková, šikovná kadeřnice a floristka,  jejíž specialitou jsou účesy doplněné živými květinami.

Obě jsme absolvovaly na prestižním MAKE-UP INSTITUTU PRAGUE  a kromě krásného účesu Vás profesionálně nalíčíme k různým příležitostem jako jsou svatby, plesy, promoce, večírky,  obchodní jednání, atd.

Vážené dámy, pánové vlasové studio Harologi Point je tu pro vás.

Těšíme se na Vaši návštěvu.