REFERENCE

Se značkou Harologi jsem se setkala v salonu Šárky Horákové asi před dvěma lety na doporučení ženy, která byla absolutně nadšená výsledky jejího užívání. Mé vlasy v té době byly tak poničené dlouholetým melírováním, že byly neživé a bez pomoci kondicionérů a dalších přípravků takřka nerozčesatelné. A co hůř, neustále jich ubývalo. Nechtěla jsem si však připustit, že přijdu o svou blond barvu ( jsem přirozeně tmavovláska). Po první návštěvě v salonu a po testu vlasů mi naprosto skvěle a odborně bylo vysvětleno v jakém stavu jsou mé vlasy a co je třeba dále dělat. Ptala jsem se, jak dlouho bude mé "ozdravování" trvat a zda budu moci být blondýnka. V obou případech mi byla dána naprosto profesionální, nic nepředstírající odpověď se slibem, že pokud budu dodržovat pokyny, používat výhradně veškeré produkty Harologi, které k ozdravení mé vlasy nutně potřebují a na čas se vzdálíme od blond barvy, do roka budou mé vlasy absolutně zdravé. Neměla jsem vůbec představu jak to celé bude probíhat, ale hned po první návštěvě jsem byla naprosto nadšená. Připadala jsem si jako na Wellness pobytu svých vlasů. V průběhu roku byly mé vlasy podrobovány testům a vždy podle aktuálního stavu mi byl namíchán šampon a vše, co mé vlasy momentálně potřebovaly. Co víc, opravdu přesně po roce mé vlasy byly ozdraveny. Dnes po dvou letech mám překrásnou, přirozeně vypadající barvu zdravých vlasů. Konečně mám pocit, že mám na hlavě živou a zdravou část svého já. Harologi je opravdu šperk mezi vlasovou kosmetikou a díky za ni.
Kamila Zahajská
V Šárce se potkala kombinace ušlechtilého člověka, pokory a řemeslného nadání. Ve spojení s přírodní značkou, která vlasy promění k nepoznání i bez zbytečné chemie, vám vyjde nepřekonatelná kombinace, která je nejen návyková, ale i trvalá. Jsem velmi potěšena, že se i na našem trhu najde značka, která v době přehlcenosti chemií a všude přítomného plastu myslí na tak základní věc, jako je přírodní složení, funkčnost a kvalita. A když se milovnice zdravého životního stylu potká se silnou značkou, která přírodu a zdraví z ní považuje za základ, vznikne doživotní spojení, protože jen spojení, které má zdravé základy může tvořit pevný a trvalý svazek. I přes svůj nízký věk bojuji již dlouhá léta s nepoddajnými šedinami. A protože nikdo ve 30 nechce vypadat na 60 snažila jsem se najít řešení, které spojí veškeré potřeby ale hlavně výsledek nebude na pár dní. Proto jsem velmi potěšena, že právě značka Harologi našla své zázemí u Šárky, která je sama skvělým příkladem člověka, který dělá co miluje a co miluje to šíří dál. Jako třešnička na dortu je kosmetika přírodní, krásně voní a jejím použitím podpoříte nejen přírodu ale hlavně zdravý rozum, protože zdraví vychází z přírody a z nás.
Veronika Stránská
I first walked into Šárka's studio with a fresh haircut I was very unhappy about and hoped she could fix it. She went above and beyond to make sure I left a happy customer. I have thick and hard-to-manage hair and Šárka completely respects the way it falls and behaves. I always leave the studio with a great cut that compliments my hair, rather than a style that disappears as soon as I wash it. Šárka is a perfectionist and her attention to detail is amazing! She works with top-notch products that are eco-friendly and she offers professional advice on what to use for specific hair types. A free hair test is a given. The studio is large and airy furnished in Scandi style and I always look forward to a cup of tea and a chat with Šárka while she works on my hair. If you're looking for a personalised hairdressing experience, this is your place!
Jana Taylor

REZERVACE & KONTAKTY

Termín je potřeba si vždy domuvit předem telefonicky nebo osobně .

Rezervace termínu

Šárka Horáková

+420 734 245 512

Pavla Kopřivová

+420 775 290 422

Lenka Volfová

+420 775 268 209

Zuzka Rottová

+420 602 306 319

Kontakty

Vlasové studio HAROLOGI POINT
Husova 807
290 01 Poděbrady

tel.: 734 245 512
email: horak.sara@gmail.com